796 088 088   SKLEP@OILCENTER.PL

wybierz język:
  • Polski
  • English
  • Čeština
  • Deutsch

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/docxpresso/classes/ODF2HTML5/ODF2HTML5.inc on line 4215

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/docxpresso/classes/ODF2HTML5/ODF2HTML5.inc on line 4216
Daytona.jpg

INFORMACJA TECHNICZNA

DAYTONA DPF FLUSHING FLUID

Zastosowanie

Daytona DPF Flushing Fluid to koncentrat do chemicznej regeneracji zdemontowanego filtra cząstek stałych lub katalizatora. Preparat rozluźnia osady węglowe wewnątrz filtra, umożliwiając ich bezpieczne wypłukanie. Specyfik jest bezpieczny dla filtra i nie powoduje jego uszkodzenia, a sam proces czyszczenia jest prosty i łatwy do przeprowadzenia w każdym warsztacie. Produkt jest idealny do czyszczenia filtrów cząsteczek stałych w silnikach Diesla najnowszej generacji.

Charakterystyka

Daytona DPF Flushing Fluid skutecznie regeneruje filtr cząsteczek stałych bez stosowania skomplikowanej charakterystycznej procedury, jednocześnie wpływając na efektywność na poziomie +30%. Skoncentrowana formuła rozpuszcza i umożliwia wypłukanie wszelkich zabrudzeń węglowych takich jak: popiół, sadze i osady nie uszkadzając przy tym elementów z aluminium, magnezu, cynku i kadmu. Dodatkową zaletą preparatu jest możliwość rozcieńczenia go z wodą destylowaną w stężeniu od 1:1 do 1:2 co ułatwia proces czyszczenia, bez konieczności potrząsania czyszczonym filtrem.

Sposób użycia

1. Zdemontować filtr DPF / katalizator.

2. Preparat zmieszać z wodą destylowaną w proporcji 1:1 – 1:2. Roztworem napełnić filtr cząstek stałych, następnie zaślepić wszystkie otwory.

3. Zmieszany z wodą preparat wypełnia większą objętość filtra, rozluźniając zanieczyszczenia. Pozostawić na ok. 8-10 godzin, obracając filtr DPF co pewien czas.

4. Wypłukać dokładnie filtr ciepłą wodą.

 

 

x
© OilCenter 2015 - wszelkie prawa zastrzeżone - kopiowanie zabronione
realizacja: bagelo