796 088 088   SKLEP@OILCENTER.PL

wybierz język:
  • Polski
  • English
  • Čeština
  • Deutsch
Aktualne oferty Pracy
praca handlowiec

olejowa ręka

Oil Center rozwija się dynamicznie i prowadzi ciągłą rekrutację handlowców!

jeśli:

Jesteś utalentowanym handlowcem.
Szukasz stabilności na lata. Chcesz godziwie zarabiać. Marzy ci się awans.
Chcesz, aby w końcu doceniono Twoje pomysły.
Lubisz wiedzieć i potrafisz swoją wiedzą dzielić się z innymi.
Pytasz, kiedy nie wiesz. Znasz swoją wartość.
Albo jesteś młodą osobą. Nie pracowałeś/pracowałaś w handlu
a czujesz, że byłbyś/byłabyś w tym dobry/dobra.

Opis stanowiska:

  • Na tym stanowisku zaangażujemy Cię w pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o klientów dotychczasowych.
  • Będziesz wprowadzać nowe, światowe marki na rynek.

Jeśli jesteś już handlowcem i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o oleje smarowe, prosimy o kontakt!

Wymagania:

  • Cenimy łatwość w nawiązywaniu relacji i ambicję.
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie życiowe w kontaktach z maszynami.
  • Nastawienie na budowanie długoterminowych relacji z klientem.
  • Zaangażowanie. Determinacja. Otwartość na rzeczy nowe. Współpraca. Pomysły.
  • Spryt, kreatywne podejścia w rozwiązywaniu trudności.
  • Czynne prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych są niezbędne.

Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowane warunki współpracy. Stałą podstawę plus część zmienną wynagrodzenia, uzależnioną od twoich wyników sprzedażowych.
  • Okres próbny (jeden miesiąc) umowę zlecenie, później umowę o pracę.
  • Dużą skalę sprzedaży w modelu biznes dla biznesu i udział w wypracowywanej marży.
  • Przejrzyste szkolenie handlowe i produktowe prowadzone przez weteranów branży.
  • Pomoc opiekuna na etapie odnajdywania potencjalnych klientów i organizowania czasu pracy.
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

UWAGA!

Proszę wysyłać CV w formacie PDF! List motywacyjny skierowany bezpośrednio do Oil Center mile widziany!

Poznaj naszą załogę; biura i baza hurtowa mieści się przy ulicy Kominiarskiej 21 we Wrocławiu,

zapraszamy do firmy!

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

x